Поточні ставки іпотечного кредитування опускаються навіть нижче 3%

NerdWallet прагне допомогти підтримувати свою інформацію точною та актуальною. Ця інформація може бути унікальною для того, що ви бачите, відвідуючи фінансову установу, компанію чи сайт конкретного продукту. Усі фінансові продукти, торгові послуги та товари представлені без гарантії. Оцінюючи пропозиції, перегляньте Загальні положення та умови фінансової установи. Якщо ви виявите розбіжності з вашим кредитним балом або інформацією з вашого власного кредитного звіту, будь ласка, зв’яжіться безпосередньо з TransUnion®.

Ось чому річний рівень іпотечного кредиту зазвичай перевищує процентну ставку – і чому це важливе число при порівнянні пропозицій как перевести деньги с билайна на билайн позик. Таким чином, їх базова ціна іпотечного кредиту, розрахована з урахуванням відсотка прибутку, що відповідає галузі облігацій, коригується вище або менше для кожного кредиту, який вони пропонують. Вищі іпотечні ставки для кращого ризику; нижчі показники для меншої кількості сприйманих ризиків. Рефінансування іпотечного кредиту може бути хорошим фінансовим кроком у випадку, якщо ви зафіксуєте меншу ставку. Найкращий тип іпотечного кредитування залежить від вашого бюджету та фінансових цілей.

Відповідність позикам

Покупці нерухомості, які вперше придбали житло, можуть зайти в офіс іпотечного брокерського бізнесу або відвідати кредитора в Інтернеті, не знаючи, який тип іпотеки їм потрібен. Але завжди легше мати гарне уявлення про те, що ви шукаєте, особливо тому, що ви не можете контролювати інші фактори, такі як ціни на житло та поточні ціни. Придбання двох речей обійдеться в 4000 доларів, що буде здійснено готівкою після закриття позики. Обидва ці пункти знижки означатимуть зменшення вашої процентної ставки на 0,5%. Якщо ви хочете знайти дуже хорошу ставку та термін позики, має сенс спочатку оглянутись навколо.

Більший відсоток або коротший термін позики означатимуть вищі щомісячні виплати. 30-річна позика на ваше інвестиційне майно, як правило, означатиме нижчі щомісячні премії, але більші відсотки, виплачувані протягом усього терміну позики. Пропозиції Фенні Мей та Фредді Мак – не єдині елементи, які впливають на ставку житлової позики у вашій інвестиційній власності. Усі особисті фактори, що визначають ставки житлових позик, також мають значення.

Рік проти інших умов

Достовірний дозволяє побачити прекваліфіковані ставки за типовими іпотечними кредитами від декількох позикодавців протягом декількох хвилин. Опитування Money також показує, що пропонована сума на 30–12 місяців рефінансування для тих, хто має кредитну історію 740, у вівторок становила 3,737%.

Вміст, створений нашою редакцією, є об’єктивним, фактичним, а не під впливом наших рекламодавців. Наші експерти допомагають вам опанувати свої гроші вже більше чотирьох десятиліть. Ми постійно докладаємо зусиль, щоб надати споживачам експертні поради та інструменти, необхідні для досягнення успіху протягом усієї фінансової подорожі. Наша місія – надати читачам точну та неупереджену інформацію, і ми маємо редакційні стандарти, щоб забезпечити певне. Наші редактори та журналісти широко перевіряють фактичний зміст редакції, щоб переконатися, що інформація, яку ви читаєте, є точною.

Поточні іпотечні ставки за державою

Загальна 20-річна ставка іпотечного кредитування сьогодні становить 2,907%, що на 0,030% менше, ніж учора. Більше, ніж інші фактори, ваша річна відсоткова ставка на власну покупку нерухомості впливатиме на ваші щомісячні премії – незалежно від того, чи рефінансуєте ви, чи інвестуєте в новий будинок. Ставки джамбо стосуються сум банківських позик, що перевищують 548 250 доларів (822 375 доларів на Алясці та Гаваях).

Грег Макбрайд, CFA, буде старшим віце-президентом, головним фінансовим аналітиком для Bankrate.com. Він керує командою, яка відповідає за дослідження фінансових продуктів, аналіз та пропозиції щодо особистих фінансів для масивної аудиторії споживачів. Вартість балу залежить від вартості позичених грошей, але, як правило, це 1 відсоток від загальної суми позики на придбання будинку. З іпотекою з фіксованою ставкою ви розумієте, що ваша основна сума та витрати на відсотки не зміниться.

Зберігайте продукти та інформацію одним клацанням миші

Ваша точна ставка залежить від багатьох факторів, включаючи вашу кредитну історію, розмір вашої позики, місцезнаходження вашого майна та термін вашої іпотеки. ГРП виражається як частка і, як правило, є кращим показником справжніх витрат на позики, ніж лише поточні ставки по іпотеці. Відповідність ARM-позик – Відповідні ціни стосуються суми позики, яка не обов’язково перевищує 548 250 доларів (822 375 доларів на Алясці та Гаваях). Позики та ціни з регульованою ставкою можуть змінюватися протягом строку дії позики. Якщо депозит становить менше 20%, може знадобитися страхування іпотеки, що може збільшити виплату та річний звіт. При пошуку поточних ставок іпотечного кредиту початковим кроком є ​​вирішення, який тип іпотечного кредитування найкраще відповідає вашим цілям та бюджету.

Таким чином, ці позики будуть дефолтними у важких економічних випадках. Продовжуйте стежити за вашим кредитним рейтингом протягом тижнів, що передують подачі заяви про іпотечне кредитування, щоб спостерігати, як покращується ваш кредитний рейтинг. Низький кредитний рейтинг, з іншого боку, є наслідком відставання від платежів за допомогою платіжних карток, збереження високих залишків та, можливо, значних деліктів у вашій власній кредитній книзі. Ерік Естевес – фінансовий експерт великої транснаціональної корпорації.

Річна норма відсотків (квіт.)

Сума позики та витрати на закриття також, ймовірно, залежать від вашої іпотечної ставки. Наприклад, якщо ви попросите позичкову компанію включити ваші витрати на закриття та інші комісії за позики у вашу позику, ви, як правило, сплачуєте вищу процентну ставку, ніж той, хто сплачує ці комісії заздалегідь. Позичальники також можуть платити вищі ставки за позичкові продукти, які перевищують або нижчі граничних значень для відповідних іпотечних кредитів, відповідно до рекомендацій кредитора.

Зрозумійте загальні витрати на інвестування та все, що ви могли б заплатити в Schwab. Перегляньте вичерпний набір комісій, зборів та інших витрат Schwab. Ми хочемо позичити вам гроші, але нам також потрібно заплатити людям, які змушують це працювати. Частка позик із простроченням на 90 і більше днів, включаючи позики під стягнення, становила 4,1%.

Плюси і мінуси отримання іпотечного кредиту проти оренди

Витрати на закриття будинку покупця, як правило, становлять від 2% до 5% від ціни придбання будинку. Залежно від типу позики, ці збори можуть потрапити під виплату іпотеки або бути сплачені при закритті. Більшість житлових позик вимагають як мінімум 3% ціни на житло як депозит.

Використовуйте розширені параметри, щоб додати такі деталі, як прибуток та борг, щоб отримати набагато точнішу ціну. 5/1 ARM має середню ціну 3,20%, спад 4 базисних пунктів за 7 днів тому. Середня плата за 15-річну заздалегідь встановлену іпотеку становить 2,35%, що є тією самою ставкою, яка була і тиждень тому.

Поточні іпотечні ставки 11 червня 2021 року: зниження всіх фіксованих ставок

Компанія має більшу прозорість щодо ставок і зборів за іпотеку порівняно з іншими кредиторами. Позичальники мають змогу переглянути повний діапазон ставок та продуктів, на які вони можуть претендувати після подання заявки на іпотеку. Іпотечна корпорація AmeriSave – це, мабуть, найбільші іпотечні брокери в країні, які мають ліцензію на понад 800 осіб, що видають іпотечні кредити. Він пропонує цілий ряд іпотечних продуктів, починаючи від звичайних і заздалегідь визначених іпотечних кредитів і закінчуючи тими, що покриваються державними установами. З моменту свого заснування в 1976 році Bankrate, мабуть, є владою в галузі особистих фінансів, оскільки друкована публікація для банківського сектору “Банківський курс”.

При покупці іпотечного кредиту або рефінансування кредитори надають кошторис позики, який зменшує важливі витрати, пов’язані з позикою. Весь вміст подається “як є”, без будь-яких гарантій. Інформація з цього документа може бути використана з належним віднесенням. Змінення цього документа або його змісту суворо заборонено. Пошук правильної для вас іпотечної угоди – це не лише пошук найнижчих відсотків.

Огляди іпотечного кредитора

Швидкість фінансування – одна з єдиних причин розглянути позику з твердими грошима. Більшість інвесторів у нерухомість отримають кращий вибір фінансування за допомогою іншого виду позики. Кредитори-портфелі можуть скласти власні правила надання позик на інвестиційну нерухомість. Можливо, ви зможете менше витрачати кошти або фінансувати більше об’єктів нерухомості за допомогою цих програм, але слід очікувати вищих рівнів відсотків. Найвірніший спосіб отримати нижчу відсоткову ставку на свою інвестиційну нерухомість – це створити більший перший внесок.

За даними національного опитування кредиторів Bankrate, середня вартість 30-сезонної іпотеки з фіксованою ставкою склала 3,13 відсотка проти 3,19 відсотка минулого тижня. Оцініть свої щомісячні премії, витрати на закриття, річний звіт та іпотечну процентну ставку сьогодні. Ваша кредитна історія може вплинути на іпотечну плату, яку пропонує вам позикодавець. Як правило, чим вища ваша кредитна історія, тим меншими будуть відсотки за вашим житловим кредитом.

Як ваш кредитний рейтинг впливає на вашу іпотечну ставку

Пункт знижки часто виплачується до початку періоду позики, як правило, під час закриття. Кожна точка знижки зазвичай знижує відсотки на 0,25 відсотка. Наприклад, на один пункт знизиться сума іпотеки на 3 відсотки до 2,75 відсотка. Власник житла з іпотечним балансом в 200 000 доларів, який зараз платить 3,859% за 30 років, може потенційно скоротити свій платіж з 939 до 925 доларів, фінансуючи за нинішніми нижчими ставками. Звичайні кредитні продукти підтримуються приватними позикодавцями, як і банк, а не федеральний уряд, і вони часто мають жорсткі вимоги щодо кредитної історії та співвідношення боргу до доходу. Якщо припустити, що ви маєте чудовий кредит із 20% початковим внеском, звичайний кредит може бути чудовим варіантом, оскільки він, як правило, пропонує нижчі процентні ставки без приватного іпотечного страхування.

Кредитор А надає кращі ставки, але ви віддаєте перевагу своїм позичковим словам від Кредитора Б. Поговоріть із Кредитором Б і переконайтеся, що вони можуть перевершити ціни першого. Ви також можете домовитись про свою іпотечну ставку, щоб мати вигіднішу угоду. Багато позичальників роблять помилку, приймаючи першу пропозицію про заставу або рефінансування, яку вони отримують. Порівняння покупок може потенційно заощадити тисячі, навіть тисячі доларів протягом життя вашої позики. Оскільки ставки можуть відрізнятися, завжди робіть покупки, коли інвестуєте в будинок або рефінансуєте іпотечний кредит.