А Також

А Також

Тому дуже важливо, мені здається, щоб ми розширили ці строки виправлення помилки з 30 днів на 45. Про те, що в разі порушення терміну запиту на отримання копії документу зі сторони контролюючого органу строк зупинки має бути більшим, аніж 5 робочих днів. Ще раз я звертаю вашу увагу, надзвичайно важливий закон, я розумію, що в декого в державі, як ми дізналися, навіть найвищого керівництва, “очень примитивное представление об экономических процессах” (це я цитую Гончарука). Але ж давайте хоча б Верховна Рада продемонструє якийсь інший рівень розуміння економіки. І я все-таки по завершенню свого виступу очікую почути ваше якесь слово щодо цього питання. Шановний пане Гетманцев, якщо би ви завчасно надавали таблицю порівняльну, з якою можна було би працювати, то дійсно, можливо, якихось помилок в назвах правок в мене і не було. вулкан 777

Повернувся як поліцейський, орден Вбивця Берні та Наталі зупиняються в середині пустелі. Два повинні вийти з автомобіля і на коліна. Нарешті буде ясно, щоб два, що це не справжній поліцейський.

Припустимо, що за результатами пошуку ТМ “КУЛЬБАБА” ви виявили, що раніше зареєстровано позначення “ОДУВАНЧИК” або “КУЛЬ-БАБА”. можливість уведення в оману стосовно особи, що виробляє товари або надає послуги, під час використання знака особою, яка звернулася до суду, або іншою особою щодо товарів і послуг, стосовно яких висунуто вимогу про припинення дії свідоцтва. Наприклад, ви зареєстрували ТМ “КУЛЬБАБА” для дитячого одягу, а потім виявили, що на ринку відомо ТМ для дитячого взуття “КУЛЬБАБА”, тож ви не виходили на ринок, оскільки були ризики змішування діяльності двох осіб.

Багато гравців насправді вірять, що буде щось на зразок датчиків, а також крах. Науковий, що не є міцним, але проти таких переконань, важко зробити. Охолоджувач веде цей міф на вершину, і це значно виглядати чудово через видатну литу. Ніхто, ймовірно, міг би відігравати цю роль краще, ніж цей блискучий актор, який став всесвітньо відомим у 1996 році з фільмом “Фарго” світ. Нелегко переконати таку нерівну пару грати. Але через великі діючі досягнення двох основних акторів легко глядачам вважали, що велика любов створюється між колишнім нещасним і прекрасним офіціанткою. Для цієї ролі Болдуін був повністю висунутий як “кращий субтендент” для Оскара.

Поки український вчитель не буде отримувати гідну зарплату, така хоча б, яка була б в 10 разів, як у нашого міністра чи культури, чи закордонних справ, доти український вчитель буде на маргінесі. Давайте підтримаємо українського вчителя гривнею, і то великою гривнею. І вважаємо, що він є на часі, що він є компромісним, що він є таким, який відповідає сучасним реаліям нашого суспільного, економічного, політичного і гуманітарного життя. Я розумію, що освіта – це середовище, яке погано сприймає зміни. Польща і Фінляндія, коли хотіла зробити прорив, вона вклала всі зусилля і гроші в освіту. Без якісної освіти неможлива та наша омріяна країна, яку чекає кожен українець і кожен з нас. Будьмо сміливі і творімо цей прорив для успішної країни разом!